Мы гарантируем персональное снижение цены, при следующих условиях:
  1. Товар конкурента абсолютно идентичен товару нашего магазина
  2. Конкурент предлагает аналогичные условия оплаты и доставки товара, в противном случае мы предложим Вам товар с такими же условиями, как у конкурента
  3. Товар конкурента находится на складе в Украине, и доступен для заказа.
Відгуки
Добрый день! 1. Попробуйте зачистить контакты картриджа наждачкой и вставить в приставку без пласти.. ...»
Admin
Добрый день, Антон! "На джойстиках крестики поломались на следующий день и блок питания сгорел,.. ...»
Admin
Непревычная навигация в меню - нужно привыкнуть к управлению самой приставкой, как и говорил меендже.. ...»
Bim26
Картридж новый, работает без проблем, все игры что описаны есть. Магазин заказ выполнил очень быстро.. ...»
Игорь
Мова  Русский Украинский

До консолі

Джойстики (і не тільки) для Денді і Сега!

Ви любитель пограти в різні іграшки і купили собі ігрову консоль Dendy, або Sega PSP? Не поспішайте зупинятися на досягнутому. Вашій увазі пропонується величезна різноманітність всіляких аксесуарів, які зможуть розширити  можливості Ваших ігрових консолей. У нас Ви зможете придбати джойстики, блоки живлення, кабелі, як для ігрових консолей Денді, так і для Сега. Після чого Ви зможете сповна насолодитися іграшками в компанії своїх товаришів. У Вас зламалося зарядний пристрій, згорів блок живлення, необхідний адаптер або новенький кабель для ігрової консолі? Всі ці аксесуари ви зможете придбати в нашому Інтернет-магазині, за порівняно низькими цінами, з доставкою по всій території України.

Будь-які аксесуари

 В часи 90-х років ігрові консолі Dendy і Sega зуміли зробити справжній вибух на світовому ринку. Кожен з підлітків хотів собі таку ігрову консоль. Батьки з величезною гордістю приганяли своїм улюбленим дітям Sega і Dendy з-за кордону. Іграшки, які і в наш час випускаються у вигляді картриджів, тоді коштували великих грошей. Той, у кого була така приставка, міг вважати себе щасливчиком. У наші дні йде досить сильне відродження моди на приставки, багато хто пов'язує це з тим, що підросло покоління гравців, і тепер може дозволити собі придбати нові консолі і хоче згадати минулі роки.

Де придбати?

 Ми пропонуємо Вам придбати всі необхідні складові для ігрових консолей Сега і Денді у нас. В даному розділі нашого Інтернет-магазину Ви зможете знайти і придбати всі необхідні аксесуари для ігрових приставок. У нас є пістолети, блоки живлення, джойстики і багато іншого.
Працює на OpenCart
Магазин приставок Dendy и SEGA! © 2019