Мы гарантируем персональное снижение цены, при следующих условиях:
  1. Товар конкурента абсолютно идентичен товару нашего магазина
  2. Конкурент предлагает аналогичные условия оплаты и доставки товара, в противном случае мы предложим Вам товар с такими же условиями, как у конкурента
  3. Товар конкурента находится на складе в Украине, и доступен для заказа.
Відгуки
Понравилось все! Много игр, ребенок с мужем уже неделю играют, много гонок, драчки, к сожалению не т.. ...»
Ольга
Джостики простенькие но цены ниже в инете я не нашел. Купил пару штук 2 недели назад - работают норм.. ...»
Дима
а можно в комплекте с сегой можно выбрать игры кикие хочеш но например не 2 которые итак идут в комп.. ...»
Неизвестный
Благодарю, всё работает.. ...»
Никита

До консолі

Джойстики (і не тільки) для Денді і Сега!

Ви любитель пограти в різні іграшки і купили собі ігрову консоль Dendy, або Sega PSP? Не поспішайте зупинятися на досягнутому. Вашій увазі пропонується величезна різноманітність всіляких аксесуарів, які зможуть розширити  можливості Ваших ігрових консолей. У нас Ви зможете придбати джойстики, блоки живлення, кабелі, як для ігрових консолей Денді, так і для Сега. Після чого Ви зможете сповна насолодитися іграшками в компанії своїх товаришів. У Вас зламалося зарядний пристрій, згорів блок живлення, необхідний адаптер або новенький кабель для ігрової консолі? Всі ці аксесуари ви зможете придбати в нашому Інтернет-магазині, за порівняно низькими цінами, з доставкою по всій території України.

Будь-які аксесуари

 В часи 90-х років ігрові консолі Dendy і Sega зуміли зробити справжній вибух на світовому ринку. Кожен з підлітків хотів собі таку ігрову консоль. Батьки з величезною гордістю приганяли своїм улюбленим дітям Sega і Dendy з-за кордону. Іграшки, які і в наш час випускаються у вигляді картриджів, тоді коштували великих грошей. Той, у кого була така приставка, міг вважати себе щасливчиком. У наші дні йде досить сильне відродження моди на приставки, багато хто пов'язує це з тим, що підросло покоління гравців, і тепер може дозволити собі придбати нові консолі і хоче згадати минулі роки.

Де придбати?

 Ми пропонуємо Вам придбати всі необхідні складові для ігрових консолей Сега і Денді у нас. В даному розділі нашого Інтернет-магазину Ви зможете знайти і придбати всі необхідні аксесуари для ігрових приставок. У нас є пістолети, блоки живлення, джойстики і багато іншого.
Працює на OpenCart
Магазин приставок Dendy и SEGA! © 2019