Мы гарантируем персональное снижение цены, при следующих условиях:
  1. Товар конкурента абсолютно идентичен товару нашего магазина
  2. Конкурент предлагает аналогичные условия оплаты и доставки товара, в противном случае мы предложим Вам товар с такими же условиями, как у конкурента
  3. Товар конкурента находится на складе в Украине, и доступен для заказа.
Відгуки
Получил, все работает, спасибо! Одна из лучших игр Денди!.. ...»
Неизвестный
Отличная мышка, цена очень порадовала. Спасибо за быструю отправку!.. ...»
Неизвестный
Здраствуйте, а можно купить приставку черним цветом?.. ...»
Максим
Добрый день! Да, подходит... ...»
Admin

Автомагнітоли для автомобіля

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Автомагнитола 1 Din (Магнитола для машины 1 дин) GT6309A
Характеристики:  - 4х40 Вт (мощность, заявленная производителем)  - USB 2.0 (для чтения ..
270 грн.
Автомагнітола 1 Din (Магнітола для авто 1 дін) GT6306
Характеристики:  - 4х40 Вт (мощность, заявленная производителем)  - USB 2.0 (для чтения ..
310 грн.
Автомагнітола 1 Din (Магнітола для авто 1 дін) GT6306/GT6307
Характеристики:  - 4х40 Вт (мощность, заявленная производителем)  - USB 2.0 (для чтения ..
300 грн.
Автомагнітола 1 Din 1080a (знімна панель)
Характеристики:  - 4х40 Вт (мощность, заявленная производителем)  - USB 2.0 (для чтения ..
480 грн.
Автомагнітоли для автомобіля
Сьогодні автомобіль став не тільки засобом пересування, але і комфортним місцем для відпочинку і проведення часу. Одним з невід'ємних елементів будь-якого сьогоднішнього автомобіля, є хороша магнітола, яка дозволить відтворювати музику у високій якості і хорошу чистотою. Адже всім відомо, що якість відтвореного звуку залежить не тільки від колонок, але і від самого пристрою.
 

Як вибрати?

Перш ніж купити магнітолу в автомобіль недорого в Україні, вам слід визначитися з низкою нюансів, які дозволять вам зупинити свій вибір на найбільш прийнятному для вас варіанті.
 
Пристрій дозволить вам управляти всією вашою стереосистемою в автомобілі, не важливо, чи вона буде складатися з двох або п'яти колонок і підсилювача потужності. Ми рекомендуємо зупиняти свій вибір на варіантах, які відповідають якісному і цінового діапазону інших елементів системи, так як високоякісна модель не зможе поліпшити звук у поганих колонок. Якщо ж магнітофон буде мати низьку якість, то вона испоганит звучання навіть найкращої аудіосистеми.
 
Якщо подивитися на компанії виробники даних устроств, то лідируючі позиції, можна віддати таким компаніям, як Sony, Pioneer, JVC і Alpine. Ці компанії представляють кращу продукцію в цьому сегменті і відносяться до високого цінового діапазону. Більш низьким, але все ж досить якісним ціновим діапазоном, є продукція від компаній  SUPRA, Mystery, Prology. Тому, перш ніж дізнаватися скільки коштує нова ФМ магнітола в Харкові, вам слід визначитися з ціновою категорією і підібрати найкращу для вас компанію виробника.
 

Технічні характеристики

При виборі і покупці недорогої автомагнітоли з радіо в Харкові, важливо звернути увагу на технічні характеристики. Так, одним з найважливіших моментів, є вихідна потужність. Чому така потужність вище, тим краще можна налаштувати всю акустичну систему автомобіля. Хоча слід бути готовим до того, що всі виробники трохи прикрашають цей показник, вказуючи завищені показники. Приміром, якщо в інструкції вказана потужність 4x50 Вт, то це значить, що її номінальна потужність буде рівна приблизно 10-15 Вт. При підвищення ж потужностей, звук втратить свою чистоту і можуть проскакувати хрипи.


Важливо звернути увагу і на показник шумів. Так, хороша модель має співвідношення шуму і сигналу більше 90 дБ. Чим вище даний показник, тим частота звучання буде краще.
 

Габарити

Важливим моментом, який впливає на її вартість, є і розмір пристрою. Для більшої зручності монтажу, всі моделі  підігнані під спеціальні стандарти. Так зустрічаються 1 DIN магнітоли, які користуються найбільшою популярністю, і 2 DIN – вони великих розмірів, з широким дисплеєм і більш дорогою начинкою.

Тюнер

Слід врахувати і чутливість тюнера, який не повинен перевищувати 1 мкв. Від цього показника буде залежати сила прийому радіосигналу.
 

Кількість динаміків

Важливо звернути увагу і на кількість каналів, так найчастіше зустрічаються двох і чотирьохядерні моделі, які розраховані на дві або чотири колонки. Ми рекомендуємо вибирати автомагниолу з великим числом каналів, так як це дозволить вам у майбутньому розширити вашу аудіосистему, без заміни самого магнітофона.

Еквалайзер і зрізи

Важливим є і наявність зрізів і еквалайзера. Це дозволить вам встановити темп звучання, а також відрегулювати баланс по фронту і тилу. Чим більше ресивер підтримує смуг еквалайзера, тим точніше можна налаштувати звук в автомобілі. Все це дозволить облаштувати автомобіль під свої музичні смаки, і зробить прослуховування музики ще більш комфортним.

Додаткові можливості

При покупці слід звернути увагу і на наявність додаткових можливостей. Наприклад, наявність лотів для USB-флешки або SD карти. Цей момент останнім часом відіграє вирішальну роль у виборі, так як він дозволяє прослуховувати музику не тільки з дисків, але і з зовнішніх носіїв, запис музики на які набагато зручніше і швидше. Такі універсальні 1 din автомагнітоли з aux і USB, ціна в Україні на які не завжди висока, відмінно зможуть розважити вас в дорозі.
 
Ще однією корисною функцією є можливість розпізнати ваш мобільний телефон. Ця технологія дозволяє використовувати всю аудіосистему автомобіля, в ролі handsfree. Таки чином ви зможете комфортно приймати і здійснювати дзвінки, сидячи за кермом.

Дизайн

Звичайно, важливим моментом, є і дизайн пристрою. Вона повинна вам по-справжньому подобається. Адже тоді прослуховування музики в машині стане ще більш приємним.
 

Де придбати?

Сьогодні безліч компаній пропонує купити дешево стерео автомагнітолу в інтернеті. Ми рекомендуємо замовляти подібну техніку тільки в перевірених магазинах, щоб захистити себе від підробок і шлюбу.
 
Якщо ви шукайте місце де дешево придбати її для авто в Україні, то вам слід звернутися в наш інтернет-магазин. Тут ви знайдете широкий асортимент і висока якість продукції. У нас ви знайдете самі низькі ціни на моделі з радіо і USB в Харкові та по всій Україні. Наші консультанти завжди допоможуть з вибором, а завдяки оперативним послуг доставки, ви зможете отримати товар у будь-яку точку України, неважливо буде це Київ, Луцьк чи Харків. Тому якщо ви шукайте найнижчі ціни в Харкові на дешеві стерео FM магнітоли на ВАЗ, то вам неодмінно слід звернутися до нас.
Працює на OpenCart
Магазин приставок Dendy и SEGA! © 2019