Універсальні PowerBankи недорого для телефону і планшета

Навіщо потрібен Повер Банк і що це таке?

У наш час різні види ЮСБ гаджетів відіграють величезне значення в житті кожної людини. Важливо постійно залишатися на зв'язку, особливо якщо мова йде про походах або тривалих поїздках. Все це породжує сильний попит на портативні зарядні пристрої для телефонів і планшета або, як їх ще називають повербанки, купити різні нові види яких зовсім недорого можна у нас. З популяризацією цього товару, виник питання з вибором гарного зовнішнього Powerbank, так як справа це насправді зовсім не таке просте, як здається.
 

Як вибрати і купити портативний зовнішній акумулятор для телефону?

У першу чергу, Вам варто розібратися з тим, що Ви хочете отримати, для яких цілей вирішили використовувати цей пристрій і яку ціну готові заплатити. Адже саме від цього залежатимуть всі подальші характеристики.
Основними критеріями для вибору даного пристрою є:

- ємність;
- функціональність;
- зовнішній вигляд;
- маса і габарити;
- сумісність з пристроями;
- бренд.

 

Як розібратися в реальній ємності повер банків?

Це, мабуть, найважливіший критерій при виборі, яку саме краще купити нову портативну зарядку для телефону, який хвилює обивателя, так як різних їх видів дуже багато. Ось тут Вам варто гарненько розібратися в цілях придбання цього універсального гаджета, і в тому, скільки циклів зарядки Вам буде достатньо. Тут варто розуміти наскільки довго Ви можете залишатися без електрики. Так, якщо Ви часто ходите в тривалі походи, то Вам не обійтися без нових великих і потужних повербанков для планшета на 20000 маг або більше. Якщо ж Ви будете використовувати портативний зарядний пристрій для телефону в якості підстраховки, на випадок якщо в середині дня ваш смартфон відключиться, то за відгуками, Вам підійдуть і менш ємні портативні літій-іонні акумулятори Slim, що дозволяють заряджати один або два цикли (наприклад на 5000 або 6000 мАч).

При розрахунку кількості можливих циклів, слід розділити заявлену ємність USB Power Вапка (при 5 напрузі!!! на ємність вашого акумулятора в смартфоні. Але зверніть увагу, що всі виробники, навіть такі бренди, як Xiaomi (Ксиаоми) "хитрують" і пишуть ємність при напрузі 3,7 В, а всім нам для наших улюблених мобілок потрібно напругу 5 В, при якому значно знижується обсяг заряду -  приблизно в 1,5 рази, це підтверджують і тести, і відгуки. Наприклад, якщо Ви купите оригінальний Ксиаоми 20000 маг, то побачите внизу напис дрібним шрифтом, яка говорить, що при напрузі 5 В даний пристрій видає приблизно 13000 маг - ось це вже реальний показник, який і потрібно ділити на обсяг вашого акумулятора. Наприклад, якщо у Вас батарея 3000 мАч, оригінальний повер банк MI (Xiaomi) 20000 маг, зарядить ваш пристрій 13000/3000 = 4,3 рази. Це цілком підтверджується і нашими тестами різних Powerbankов.

  Таким чином всі маркування брендових моделей можете сміливо ділити на 1,5, щоб дізнатися більше реальну ємність, а китайські аналоги взагалі раз в 3-5. Це дозволить отримати дійсні показники, адже Power Bank на 10 000 маг ніяк не зможе зарядити тричі смартфон на 3100 маг. Найбільш ймовірно, що це буде трохи більше двох циклів, а в кращому випадку два з половиною циклу. Таким чином будьте обережні - бренди "брешуть" :)

зверніть увагу Також і на той факт, що якщо Ви знаходите потужний недорогий повербанк на 50000, або 30000 40000, який коштує близько 500-700 грн - будьте впевнені, що реальна його маркування буде близько 10400-20800 мАч, і не більше того! Все дуже просто - хороший великий зовнішній акумулятор для планшета або телефону неможливо зробити дешево (наші тести десятків моделей це повністю підтверджують!) - реальна ціна 50000-ой ємності повинна бути на рівні 3000 грн (близько 110 уе).
  Ще ми не рекомендуємо купувати повер банки БУ - батареї з часом псуються і не видають початкової ємності, як нові.
 

Додаткова функціональність Powerbankа

Крім вище сказаного, перед тим, як купити в Україні зовнішній акумулятор для телефону, слід звернути увагу і на додаткові функції, які можуть істотно полегшити роботу. Одним з найбільш корисних, є 2 USB (ЮСБ) виходу. Це відмінний варіант, якщо Вам необхідно заряджати кілька пристроїв одночасно і відмінно підійде для компаній на природі.
  Світлодіодний ліхтарик, також є поширеним доповненням, що дозволяє зручно його використовувати в темний час доби, особливо на природі. Важливим буде і наявність цифрового індикатора заряду, або дисплея LED, який куди точніше класичних миготливих світлодіодів покаже Вам стан Power Вапка.
  Також можна купити повербанк Solar, з сонячною батареєю - їх дуже багато видів і основна їх перевага полягає в тому, що сонячна батарея дозволяє зарядити пристрій на природі, хоча на це може піти кілька годин.
 

Вибираємо дизайн!

Звичайно ж, не можна обійтися й без вибору зовнішнього вигляду цього універсального пристрою, адже воно Вам повинно по-справжньому подобатися. Сьогодні можна зустріти як класичні прямокутні форми цього гаджета, так і повер банки, виконані у формі різних персонажів або предметів.
  Варіанти з сонячною батареєю і ліхтариком також виглядають по-іншому, зверніть на це увагу.  Рішення тут залежить тільки від Вас - що Вам більше по душі, так як на роботу це ніяк не впливає.
 

Маса і габарити зовнішнього акумулятора

Даний показник безпосередньо пов'язаний з ємністю батареї нового USB Powerbankа, чому і важливо спочатку визначити призначення пристрою. Погодьтеся, якщо Ви хочете використовувати його в якості страховки, то тягати по місту 20-тисячний універсальний акумулятор для планшета, який має значні габарити і вага, зовсім незручно. У такому випадку Вам більше підійде "кишеньковий" міні повербанк слім невеликої ємності, який до того ж купити в Україні можна буде зовсім смішною ціною - в районі 100 грн (вартість вказана на момент написання статті 2017 р.)
  Також варто відзначити, що крім ємності, на масу істотно впливають і матеріали покриття, так алюмінієвий корпус буде куди важче пластикового.
 

Сумісність з пристроями - важливо чи ні?

Це характеристика, яку Вам слід уточнити перед тим, як купити недорого новий повербанк в Києві, Харкові, Дніпропетровську (або іншому місті). Важливо, щоб вхідна напруга у ваших гаджетів, збігалося з напругою вашої майбутньої покупки. В іншому випадку, це може призвести до ускладнення або неможливості зарядити пристрій. Щоб дізнатися цей момент, Вам достатньо буде взяти зарядний пристрій від вашого смартфона або планшета, де і вказується дана інформація. Також це можна уточнити в інструкціях або інтернеті.
 
  Але особливо з цього приводу можна не переживати, так як в більшості своїй, напруга всіх зарядок для телефонів, планшетів і портативних Power Вапков (в тому числі з сонячною батареєю Solar) становить 5 В, що відповідає специфікації USB. Так що неважливо, Ленів у Вас, Самсунг, ЛШ і т. д., не важлива модель, головне запам'ятайте - якщо Ваш мобільний заряджається через USB порт (не важливо міні-або мікро) - то Ви можете купити абсолютно будь новий повер банк в Україні, навіть найдешевший і він 100% Вам підійде!
 
  Сила струму також важливий показник, але вже не такий критичний, як напруга. Якщо ваш пристрій має меншу силу струму, то контролер заряду автоматично знизить його, не завдаючи шкоди ні йому, ні пристрою. Якщо ж сила струму смартфона вище, ніж у переносний батареї, зарядка гаджета буде проходити просто трохи довше, ніж зазвичай.
 

Купити оригінальний Power Bank або китайський аналог за низькою ціною?  

При виборі, який купити повербанк для планшета або телефону для багатьох важливо враховувати виробника - багато поважають і люблять такі бренди, як Ксиоами або Тесла, але у них, як правило більш висока вартість. Powerbank - це кращі високотехнологічні пристрої, чому важливо купувати товари у перевірених, сертифікованих компаній. Адже його виробництво - це складний технічний процес, який стосується не тільки самих літій-іонних батарей, але і спеціальних захисних систем і контролерів.
 
  Часто люди роблять помилку, думаючи що всі бренди однакові, орієнтуючись виключно на характеристики зовнішнього акумулятора, які написані на коробці. Але це не зовсім так - оригінальні Power Bank Xiaomi і Tesla сертифіковані і реально видають ту потужність, яка вказана дрібним шрифтом (при напрузі 5 Вольт!!!). Китайські копії видають значно менше заявленого, їх характеристики завищені...

  Але є велика АЛЕ!  Справжні потужні Ксиоами або Тесла мають високу ціну - 600-800 грн. і більше. Якщо особисто у Вас є такі гроші - то звичайно купуйте перевірений бренд. Але багато хто не можуть собі це дозволити і хочуть купити недорого, наприклад за 250 грн. У такому випадку Вам однозначно потрібно вибирати нові китайські повер  банки, наприклад фірми UKC, але це зовсім не означає, що вони погані. Так, у них менше ємність, але все одно вони в змозі зарядити середній телефон на 100-200%, а більш дорогі "китайці" на багато більше. У співвідношенні ціна/місткість копії навпаки виграють у оригіналів, таким чином, якщо Ви зробите замовлення на аналог за 700 грн - він реально більше разів зможе зарядити ваш старий телефон!     
 
  Таким чином: якщо хочете більш якісний і найкращий варіант - переплачуйте великі гроші за бренд. Якщо бажаєте придбати недорогий Powerbank UKC за більш вигідною ціною в перерахунку за кожну 1000 маг - замовляйте китайський аналог/копію.
 

Де придбати портативний Повер Банк для планшета, телефону?

Важливим моментом, є і місце, де можна купити універсальний зовнішній акумулятор Power Bank для телефону з сонячною батареєю Solar або без неї. З підвищенням попиту на цей пристрій, все більше компаній пропонують послуги з купівлі кращих повер банків в Харкові, Києві, Дніпрі і в будь-якому іншому місті України, а також можна знайти безліч БО варіантів. Слід довіряти тим інтернет-магазинах, які надають гарантію і чесно пишуть/кажуть про реальної ємності обраної Вами моделі. Адже від цього буде залежати те, наскільки хороший сервіс обслуговування Ви отримаєте. Також потрібно відзначити, що такі торгові гіганти, як магазин Розетка, як правило надають більш високу ціну, щоб окупити всю свою рекламу на ТБ та в інтернеті. Більш дрібні фірми мають можливість надати більш доступну вартість продукту.
 
  Якщо Ви вирішили купити хорошу нову портативну зарядку для телефону, то ми рекомендуємо відвідати наш інтернет-магазин. Тут Ви знайдете широкий асортимент, багато різних видів з сонячною батареєю Solar, з ліхтарем, LED-дисплеєм, 2 і 3 портами USB (ЮСБ); а також доступну ціну, гарантію і висока якість товарів. Ми довгий час працюємо на ринку і замовляємо всю продукцію безпосередньо у постачальників, що дозволяє ставити самі низькі ціни на повербанки. У нас також є і відмінний сервіс обслуговування. У нас працюють лише висококваліфіковані співробітники, які завжди допоможуть зробити замовлення і порадять кращий для Вас варіант. Також у нас є і оперативна доставка, дозволяє доставити товар в будь-який регіон України, будь то Київ, Харків, Одеса та інші міста.

  Тому якщо Ви вирішили купити Powerbank в Україні, сміливо звертайтеся до нас!
Power Bank  Xiaomi MI (копия, 16000 мАч)
Є в наявності Модель: 1043
Характеристики: - 16 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank AT-D2020 Elite с фонариком  и дисплеем (30000 мАч)
Є в наявності Модель: 1047
Характеристики: - 30 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank Solar EK-5 с фонариком  (16800 мАч)
Є в наявності Модель: 1040
УЦЕНКА: Повреждена пластиковая упаковка, устройство без повреждений. Характеристики: - 16 800 м..
Power Bank Romoss (20000 мАч)
Є в наявності Модель: 1139
Характеристики: - 20 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank UKC с дисплеем (30000 мАч)
Є в наявності Модель: 1141
Характеристики: - 30 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank UKC с дисплеем (30800 мАч)
Є в наявності Модель: 1142
Характеристики: - 30 800 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank Michl (2600 мАч)
Є в наявності Модель: 1048
Характеристики: - 2 600 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по ..
Power Bank  Xiaomi MI (копия, 20000 мАч)
Нет в наличии Модель: 1046
Характеристики: - 20 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank APPLE PN-968 с фонариком и дисплеем (40000 мАч)
Нет в наличии Модель: 1044
..
Power Bank Xiaomi MI (копия, 10800 мАч) УЦЕНКА!
Нет в наличии Модель: 1143
УЦЕНКА! Повреждена пластиковая упаковка. Товар новый.   Характеристики: - 10 800 мАч за..
Power Bank APPLE XY-08 с фонариком (30000 мАч) Уценка!
Нет в наличии Модель: 1045
УЦЕНКА! Небольшие поттертости на упаковке и самом устройстве.   Характеристики: - 30 00..
Power Bank ENCO (20000 мАч)
Нет в наличии Модель: 1041
Характеристики: - 20 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Power Bank Solar с фонариком (25000 мАч)
Нет в наличии Модель: 1042
УЦЕНКА: Повреждена пластиковая упаковка, устройство без повреждений. Характеристики: - 25 000 м..
Power Bank UKC (40000 мАч)
Нет в наличии Модель: 1140
Характеристики: - 40 000 мАч заявленная производителем мощность - Реальная емкость (при 3,85 В) по..
Портативна Денді Сюбор (472 ігри, 4500 PowerBank)
Нет в наличии Модель: 1313
Переваги! 89 ігор вже в пам'яті! Зарядка через ЮСБ! Поверба..
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)