Мы гарантируем персональное снижение цены, при следующих условиях:
  1. Товар конкурента абсолютно идентичен товару нашего магазина
  2. Конкурент предлагает аналогичные условия оплаты и доставки товара, в противном случае мы предложим Вам товар с такими же условиями, как у конкурента
  3. Товар конкурента находится на складе в Украине, и доступен для заказа.
Відгуки
Все пришло) Долго ждал, но оно того стоило) Огромное спасибо админам и сайту).. ...»
Руслан Горобец
Добрый день, Николай! Все картриджи перед отправкой мы проверяем на включение, по этому попробуйте .. ...»
Admin
Обучающий картридж с батарейкой? Данные сохраняются?.. ...»
Гость
Приставкой доволен,  все характеристики как на сайте,  порадовал удлинитель,  т.к.  простой кабель п.. ...»
Андрей

Ігри

Картриджі для Денді і Сега!

 Ті, хто народився в далекі 90-ті, пам'ятають, про те, що в ті часи ігрові консолі Sega і Dendy, були мрією кожного підлітка. Ті ж, хто мав таку розкіш, збирали величезні компанії товаришів, які хотіли пограти в нові в ті часи іграшки. Не можна забувати і ажіотажу, пов'язаного з тим, коли купувався новий картридж. В той час діти витрачали всі свої кишенькові гроші, щоб купити або взяти на прокат новий картридж.

Легендарні іграшки 8 і 16 біт

 Ігрові консолі зарекомендували себе найкращим чином, після чого вони перетворилися на фаворитів мільйонів людей на всій землі, дитинство і юність яких була пов'язана з цими консолями. Досить не прості комп'ютерні іграшки часто досить погано сприймаються дітьми. Це пов'язано з тим, що вони надмірно перевантажують дитячу психіку різноманітними ефектами, які не завжди добре впливають на дітей. Інша справа гри на Денді і Сьогі, які мають чудовий сценарій і досить хороший і простий геймплей. Може, й Ви, вставивши картридж зі своєю улюбленою грою в приставку, згадайте минулі дитячі часи.  

Купити картриджі можна у нас!

 Діти і в наш час дуже люблять Dendy і Sega за рахунок їх простоти і продуманості геймплея. Також слід зауважити і про те, що, граючи в такі іграшки, Ви проводите свій час з користю, так як більшість з них здатні розвивати в дитині асоціативне й логічне мислення, а також і швидкість реакції. У нас Ви завжди зможете знайти і купити картриджі з новими іграми для Sega  Dendy. Наша компанія пропонує Вам картриджі за найбільш вигідними цінами, а також гарантує якість продукції, що продається.
Працює на OpenCart
Магазин приставок Dendy и SEGA! © 2019