Мы гарантируем персональное снижение цены, при следующих условиях:
  1. Товар конкурента абсолютно идентичен товару нашего магазина
  2. Конкурент предлагает аналогичные условия оплаты и доставки товара, в противном случае мы предложим Вам товар с такими же условиями, как у конкурента
  3. Товар конкурента находится на складе в Украине, и доступен для заказа.
Відгуки
Спасибо большое! Очень боялась заказывать, так как не любитель заказывать в интернете вообще, да и г.. ...»
Viktoria
Почему нет варианта с классическими джойстиками?.. ...»
Андрей
Мои любимые игры в детстве были - контра, чужие и чип и дейл, тут все это есть! Джойстики немного не.. ...»
Неизвестный
Брал этот, хороший джойстик.. ...»
Неизвестный

Портативні ігрові ретро-приставки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Только тут и сейчас! Поддержка КАРТ памяти! ​ 169 игр встроенно! ..
1100 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Розкладний корпус. Екран 2,0 ". +55 ігор в подарунок!
560 грн. 460 грн.
400 ігор. Змінна батарея 700 мАч. 2 кольори.
550 грн. 450 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Портативна Денді Сюбор (+89 ігор)
89 ігор. Підтримка картріджів. Чохол в комплекті.
980 грн. 780 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Екран: 2,9". 32-бітні гри. Функція збереження. Підтримка ігор Денді-8 біт.
755 грн.
Базовано на 15 відгуках.
До 6 міс. гарантія. 400 вбудованих ігор Денді і СЕГА. Підтримка карт пам'яті micro-SD. Програвання MP-3 файлів. 
1380 грн. 1130 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тетріс (9999 игор)
Трохи історії Всі ми пам'ятаємо цю забавну іграшку, всі ми любили в неї рубатися і порівнювал..
99 грн. 57 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Тетріс Металлік (9999 ігор)
Трохи історії Всі ми пам'ятаємо цю забавну іграшку, всі ми любили в неї рубатися і порівнювал..
107 грн. 67 грн.
Тамагочи (гитара)

Более 60 персонажей. Интерактивная игра 90-х.

54 грн.
Базовано на 7 відгуках.
Портативна Sega Micro Drive (+19 игр)

Безкоштовна доставка! 19 неповторюваних ігор!

735 грн.
Экоан 4,3", 32-битные игры. Функция сохранения. Денди, Сега, Гба, Супер Нинтендо
1170 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Портативна Денді Сюбор (+228 ігор)
228 ігор. 3хААА. 2 кольори.
450 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Портативна Денді Сюбор (+400 ігор)
400 ігор. Змінна батарея 700 мАч. 2 кольори.
550 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Портативна Денді Сюбор (472 ігри, 4500 PowerBank)
472 гри. Вбудований Повербанк 4500. Чохол в комплекті.
930 грн.
Портативна Sony PSPP +200 ігор (копія)

Безкоштовна доставка! 200 неповторюваних ігор!

1134 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Портативна Денді 8 біт (+60 ігор)

Безкоштовна доставка! 60 неповторюваних ігор!

699 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тетріс Брік (9999 ігор)
Тетрис з 9999 іграми із якісного платику
148 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Портативная Sony PMP (+80 игр)

Экран: 3". 32-битные игры. Функция сохранения. 80 встроенных игр! Поддержка игр Денди-8 бит, Сега 16 бит, Супер Нинтендо 16 битПоддержка карт памяти до 32 ГбБесплатная доставка УкрПочтой!

1264 грн.
Детская приставка (+180 игр)

Экран: 2". 180 встроенных игр. 3хААА.

399 грн. 249 грн.
Базовано на 4 відгуках.

Де в Україні купити портативні приставки Денді, Сега, Game Boy Advance SP і Тетріс?

Скоріше всього багато хто пам'ятає 8-бітні приставки "Dendy" і 16-бітові "Sega". Також Ви напевно чули і про те, що йде відродження моди на ці ретро-консолі, і тепер ми можемо знайти їх у нашому інтернет-магазині. У теж час мало хто чув про те, що тепер нам пропонують придбати також моделі ігрових приставок, які відноситися за своїм визначенням до портативним. З цього випливає, що такі консолі розташовують автономним джерелом харчування і мають невеликі габарити,  завдяки чому в них ми можемо грати всюди! Якщо в 90-х роках для гри на них нам було необхідно придбати займає досить велике місце приставку разом з величезним числом картриджів з іграшками, то в наші дні все це ми можемо побачити в маленькому пристрої, який ми зможемо носити з собою. Тепер Ви можете купити портативну ігрову приставку Сега Мега Драйв 16 біт (Sega Genesis) і Денді 8 біт за дуже привабливою ціною! І при цьому Ви можете замовити її в Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львів, Вінницю, Одесу, Миколаїв та інші міста України!

Плюси і мінуси портативних приставок

Кишенькові ігрові приставки Денді і Сега відмінно підходять для дітей, наприклад Sega Game Gear 16 bit, і виступають в якості чергового етапу в розвитку знайомих всім електронних іграшок. Це маленький блок, який має контролер, РК-дисплей і акумулятор, який ми можемо зарядити від мережі. Після чого ми можемо насолоджуватися грою в улюблені іграшки в поїздках або просто на вулиці. Ці ігрові консолі можуть не застосовуватися тільки з власним РКД як портативні, але і в стані підключатися до телевізора в якості стаціонарної. Що стосується недоліків, то вони полягають в порівняно невеликих розмірах дисплеїв і трохи не зручне управління (в порівнянні звичними з контролерами останніх поколінь). В портативної ігрової консолі Sega Mega Drive 16 bit (аналог Game Gear) можуть бути вбудовані іграшки і при цьому є підтримка 16-бітних картриджів, як і в старі добрі часи. А досить легке управління дає можливість навіть дітям з великою швидкістю розібратися в пристрої. Також великим плюсом є і ціна цих пристроїв, так як вони коштують порівняно дешево. У нас Sega Mega Drive Portable Ви можете купити зовсім недорого!

Варто купити Game Boy Advance SP?

В якості одного з головних лідерів кишенькових консолей виступає фірма Nintendo, яка випускає модель  Game Boy Advance SP, ціна якої порівняно невелика. Гейм Бій Адвансе розпорядженні величезною кількістю варіантів колірних оформлень, її дуже просто експлуатувати, а також досить вона забезпечує досить великий час автономної роботи від акумулятора - до 10 годин. Купити Геймбой Адвансе хочуть багато, так як вона ще цікава тим, що підтримує 32 бітні картриджі з дуже привабливими і гарними іграми, які захоплюють мальовничістю і сюжетом. Крім цього у неї є система збережень ігри та ще важливою перевагою є той факт, що для неї є флеш-картриджі з підтримкою карт пам'яті, за допомогою яких Ви можете завантажувати будь-які ігри з інтернету і розважатися по повній. У нас Ви можете купити Game Boy Advance SP за дуже цікаво ціною - вона на багато нижче, ніж консолі Андроїд

Де можна купити Тетріс?

Tetris є комп'ютерною іграшкою 90-х років, яка була винайдена Олексієм Пажитновым, на території Радянського Союзу і видана на загальне користування 6 червня 1984 року, при цьому ціна його була доступна всім. Як натхненниці для створення консолі виступала інша іграшка, яка іменувалася «Пентаміно», саме під час гри у цю іграшку, в Олексія народжується ідея створення Тетрису, купити який сьогодні Ви можете в нашому магазині. 
Для того щоб зіграти в класичний тетріс (будівництво), Вам не потрібно особливих навичок і знань. Що стосується сенсу іграшки, то він досить простий. Предмети випадкової форми падають зверху вниз стаканчик, висота якого становить двадцять клітин і ширина якого становить десять клітинок. Плеєр з допомогою кнопочок в стані крутити і переміщати (вліво і вправо) падаючі фігурки. Метою є максимально правильне розміщення таких фігур. Падіння фігурок ми також можемо прискорити, у разі якщо її напрямок, як і становище нас влаштовують. Після зіткнення з денцем склянки або інший фігуркою, похилена постать зупиняється. У разі, якщо після зіткнення заповнюється один або більше горизонтальних рядів з 10 клітинок він згорає, а всі верхні ряди опускаються вниз. З часом темп падіння фігурок все більше і більше наростає. Бали Ви отримує за складені ряди, тому метою гри є складання максимального числа рядочков. 
Слід зауважити те, що нинішні версії Тетрису практично не відрізняються за змістовим наповненням від перших оригінальних моделей, але можуть розташовувати якимось іншим графічним обрамленням, ціна при цьому однаково доступна всім. Для бажаючих зіграти в Тетріс є величезна кількість різних модифікацій і гаджетів відомої всім іграшки. Питання про те, який з варіантів купити залишається саме за Вами.

Портативна приставка - відмінний подарунок дитині!

Ви не знаєте, який подарунок купити своєму чаду? Хочете що-то, чим він буде захоплений довгий час? Є метод заспокоїти дитину або хоча б змусити його видавати якнайменше шуму? Рішення знайдено - Вам варто придивитися до дитячим портативних ігрових приставок, ціна яких дуже демократична. Дитина захопиться грою на тривалий час і Ви спокійно зможете зайнятися своїми справами. У нас Ви знайдете і зможете купити різні портативні консолі: Sega Mega Drive (Game Gear), Денді,  Game Boy Advance і Тетріс, при цьому будуть додаватися й інші варіанти! Якщо Ви живете у місті Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львів, Вінниця, Одеса, Миколаїв або будь-якому іншому місті України - сміливо робіть замовлення, Ви зможете отримати його вже завтра в найближчому відділенні Нової Пошти!
Кишенькова приставка дозволить Вам пригадати дитинство в будь-який час і займе вашої дитини!
Працює на OpenCart
Магазин приставок Dendy и SEGA! © 2019